O nás

Jsme českou firmou z Bystřice pod Hostýnem, vycházející z tradice výroby nábytku v této oblasti, která je hluboce zakořeněna v generacích místních zručných řemeslníků. Zabýváme se aktuálními nábytkářskými trendy a inovacemi materiálů, které průběžně aplikujeme do vlastní výroby. Zaměřujeme se především na výrobu matrací, roštů, postelí, sedacích souprav, židlí a doplňků

 

Svými výrobky vybavujeme množství tuzemských i zahraničních hotelů, lázeňských domů, nemocnic, rekreačních komplexů, penzionů a domácností. Výrobky dodáváme do maloobchodní sítě v ČR a EU, kde máme řadu obchodních partnerů. V případě maloobchodního prodeje nabízíme naše výrobky k zakoupení i zde na našich webových stránkách. Objednané zboží dodáme na zvolené odběrné místo - k našim partnerům. 

Výstavy

Každoročně prezentujeme své výrobky na největším veletrhu bydlení v České republice FOR INTERIOR.

V roce 2018 jsme představili na 60 m2 průřez ucelenou kolekcí výrobků značky UNAR. Návštěvníky zaujaly nejen nové matrace, ale také nové rozkládací sedačky ZEUS, BRIO a MOON.

Velmi nás potěšil zájem o nová hotelová čela a sofa pro hotelový program. Jubilejní 10. veletrh byl pro nás jedním slovem "úspěšný".

Těšíme se na další setkání s vámi na FOR INTERIOR 2019 .


Historie naší firmy

Jsme českou firmou z Bystřice pod Hostýnem, vycházející z tradice výroby nábytku v této oblasti, která je hluboce zakořeněna v generacích místních zručných řemeslníků. Zabýváme se aktuálními nábytkářskými trendy a inovacemi materiálů, které průběžně aplikujeme do vlastní výroby. Zaměřujeme se především na výrobu matrací, roštů, postelí, sedacích souprav, židlí a doplňků.

Obrázek

Připavili jsme pro Vás novou akční nabídku - PRO ŽIVOT 2019

Zobrazit nabídku zboží   Zobrazit akční leták