Zpět na průvodce

Jaké jsou výhody potahu Purotex?

logo-purotex

Potah Purotex® je potahovou látkou v naší nabídce, která může díky svým schopnostem napomáhat odstraňovat domácí alergeny. Potah je pratelný na 60°C.

Citlivost na alergeny produkované domácími roztoči má negativní dopad na pohodlí a kvalitu vašeho spánku. Jen málo lidí si uvědomuje nebezpečí alergenů vyvolaných roztoči, kteří přebývají ve většině postelí a matrací. Aktivní probiotika, aplikovaná na textil matrací nebo polštářů, snižují množství alergenů vytvořených roztoči o 89,3% již dva týdny po aplikaci a vytváří zdravé a čisté prostředí pro dobrý spánek.

Právě a nejenom proto, jsme pro vás zařadili do naší akční nabídky potah z látky Purotex. Purotex je látka, kterou se napouští textil. Používá 100% přírodní bakterie – či probiotika – vybraná pro jejich schopnost odstranit jak alergeny vytvořené domácími roztoči, tak i jiné alergeny.

„Probiotika“ znamená doslova „pro život“ a je to ekologická, zdravá a bezpečná technologie budoucnosti. Antibiotika ničí veškerou mikroflóru a stávají se, vzhledem k problémům s odolností bakterií, stále více technologií minulosti. Testy na již použitých matracích ukázaly, že Purotex odstranil 89,3% alergenů vyvolaných roztoči po dvou týdnech.

V prostředí s masivně zredukovanou přítomností alergenů, je také zásadně omezeno nebezpečí vzniku alergie (ložnice bez alergenů). Textil používaný na výrobu matrací Purotex obsahuje miliony probiotických kapslí. Toto množství je dostatečné na celou dobu životnosti matrace. Purotex byl vyvinut Bekaert Akademií po dlouhých letech výzkumu, byl dokonale testován v laboratoři a poté v praxi a dostal ohodnocení „Cena Interzum za inteligentní materiál a návrh“ na veletrhu v Kolíně na Rýnem.

Dostupné z: http://www.purotex.com/purotex/

Další často kladené dotazy

Nenašli jste co jste hledali?

Nevíte si rady? Zavolejte nám, rádi Vám poradíme.

+420 774 854 505