O nás

Jsme českou firmou ze Slavkova pod Hostýnem, vycházející z tradice výroby nábytku v této oblasti, která je hluboce zakořeněna v generacích místních zručných řemeslníků. Zabýváme se aktuálními nábytkářskými trendy a inovacemi materiálů, které průběžně aplikujeme do vlastní výroby. Zaměřujeme se především na výrobu matrací, postelí, rozkládacích sedacích souprav, židlí a doplňků

Svými výrobky také vybavujeme množství tuzemských i zahraničních hotelů, lázeňských domů, nemocnic, rekreačních komplexů a penzionů. Výrobky dodáváme do maloobchodní sítě v ČR a EU, kde máme řadu obchodních partnerů. V případě maloobchodního prodeje nabízíme naše výrobky k zakoupení i zde na našich webových stránkách. Objednané zboží dodáme na zvolené odběrné místo - k našim partnerům. 


Výstavy

Každoročně prezentujeme své výrobky na největším veletrhu bydlení v České republice FOR INTERIOR. V roce 2018 a 2019 jsme představili průřez ucelenou kolekcí výrobků značky UNAR. Návštěvníky zaujaly nejen nové matrace, ale také nové rozkládací sedací soupravy Zeus, Harmony a Brio. Velmi nás potěšil zájem o nová hotelová čela a sofa pro hotelový program. 

Těšíme se na další setkání s vámi na FOR INTERIOR 2020, kde Vám opět představíme nejnovější trendy v oblasti bydlení. Inspirací a nápadů máme více než dost.


 

Prošli jsme mnoha změnami a získali velmi cenné zkušenosti, které uplatňujeme ve výrobních procesech. "PRO ŽIVOT" je mottem všech našich produktů.